Wskaż luki w wiedzy i doszkól się liderze

Forum Polonia w Irlandii, Stowarzyszenie „Szkoła Liderów” oraz Ambasada RP w Dublinie w dniach 18-21 października organizują Szkolenie Liderskie dla osób działających na rzecz społeczności polskiej na Zielonej Wyspie. Aktualnie opracowywany jest program szkolenia, w pracach nad nim może wziąć każda osoba zainteresowana udziałem w warsztatach.

„Działając w organizacji często szukamy inspiracji, okazji do rozwoju umiejętności i nowych kontaktów, by ta działalność była jeszcze bardziej efektywna, rozwojowa i satysfakcjonująca” – czytamy na facebookowym profilu Forum Polonia. Organizacja zachęca do udziału w szkoleniu i prosi o sugestie dotyczące jego programu. „Chcemy by (..) w jak największym stopniu odpowiadał potrzebom osób zajmujących się działalnością polonijną w Irlandii” – wskazuje.

Swoje opinie i sugestie dotyczące planowanego szkolenia można wyrazić wypełniając specjalny  kwestionariusz elektroniczny. Jak wskazuje FP, ankieta składa się zaledwie z 5 pytań i jej wypełnienie nie zajmie więcej niż 5 minut. Kwestionariusz dostępny jest na stronie: http://www.surveymonkey.com/s/757ZVRL.

Zachęcamy i Polecamy!

GR / facebook

22.08.2012 12:49 opublikowano w Staże, kursy, szkolenia