Dr Witold Skowroński przy rozmowie George Busha z Lechem Wałęsą. Fot. www.stil.amu.edu.pl/index.php/witold-skowronski

Dr Witold Skowroński przy rozmowie George Busha z Lechem Wałęsą. Fot. www.stil.amu.edu.pl/index.php/witold-skowronski

USA: Dowiedz się, jak zostać tłumaczem profesjonalnym

Mówisz płynnie po polsku i angielsku i rozważasz karierę profesjonalnego tłumacza? Spotkaj się z dr Witoldem Skowrońskim i dowiedz się czy znajomość języków jest twoim atutem.

Spotkanie z  wybitnej klasy polskim tłumaczem konferencyjnym odbędzie się  już w najbliższą środę 30 maja o godz. 18:30 w Muzeum Polskim w Ameryce (984 N. Milwaukee Avenue, Chicago, Illinois). Wstęp wolny.

Wykład zatytułowany „Być albo nie być tłumaczem profesjonalnym” będzie unikalną szansą do spotkania z człowiekiem, który przekładał myśli światowych przywódców, m.in. Królowej Elżbiety II, Papieża Jana Pawła II, prezydentów Lech Wałęsa, Aleksandra Kwaśniewskiego, Lecha Kaczyńskiego, George’a  Busha i Billa Clintona, i skonfrontowania posiadanej wiedzy i umiejętności z wymaganiami stawianymi profesjonalnym tłumaczom konferencyjnym.  

Wykład naświetli również najciekawsze lata stosunków polsko-amerykańskich oczyma osoby który znajdował się w samym centrum rozmów światowych przywódców oraz wyjaśni, jak znajomość języków otwiera drzwi do międzynarodowej kariery.

Polecamy i zapraszamy!

GR / akcjadobrapolskaszkola.com

28.05.2012 13:57 opublikowano w Staże, kursy, szkolenia