Popracuj nad sobą w Dublinie

Praca, sen, praca, zakupy, telefon do rodziny w Polsce, sen, praca… Emigracyjna rzeczywistość często nie sprzyja rozwojowi kompetencji społecznych i interpersonalnych. Co jakiś czas warto więc zatrzymać się na chwilę i spojrzeć na życie z innej perspektywy.

Ciekawą propozycję dla młodych polskich mieszkańców irlandzkiej stolicy przygotowała lokalna poradnia psychologiczna MyMind. Już 21 stycznia br. w budynku przy 86 Amiens Street, Dublin 1 odbędzie się druga edycja warsztatów rozwoju osobistego „Jak odnaleźć siebie?”.

Szkolenie, jak czytamy na oficjalnej stronie projektu, dostarczy uczestnikom wiedzy jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami w życiu, pozwoli im udoskonalić umiejętności komunikacyjne i nauczy bycia asertywnym. Podczas warsztatów uczestnicy zdobędą też umiejętności, „które są niezbędne do dobrego samopoczucia”. 

„Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zatrzymać się na chwilę i spędzić czas w ciekawym gronie ludzi, porozmawiać o życiu, problemach i tym, co jest dla nas najważniejsze” – zachęca do udziału w warsztatach polskiexpress.ie. Portal przygotował dla swoich czytelników wejściówkę na szkolenie: aby ja wygrać należy wysłać email z hasłem „WARSZTATY” w tytule na adres  anna@polishexpress.net. Zwycięzca zostanie wyłoniony w losowaniu. 

Info:

Warsztaty rozwoju osobistego „Jak odnaleźć siebie?”:

Kiedy: 21 stycznia 2012 w godz. 11:00-17.00

Gdzie: 86 Amiens Street, Dublin 1 

Grupa: max 12 osób 

Koszt: 75€

Warsztaty prowadzone będą przez licencjonowanych psychologów przy użyciu metod CBT i ACT 

Szczegóły na: www.mymind.org/warsztaty lub w siedzibie MyMind: 1 Chelmsford Road, Renelagh, Dublin 6, Ireland

GR / polskiexpress.ie – 2.01.2012

02.01.2012 10:34 opublikowano w Staże, kursy, szkolenia