Trwają największe targi pracy we Francji

Szukasz pracy? Nie ma lepszego momentu żeby dopracować CV, włożyć garsonkę/garnitur i ruszyć na poszukiwanie nowego pracodawcy. W Paryżu trwają Paris pour l`emploi, jedne z największych targów pracy we Francji.

Setki potencjalnych pracodawców i tysiące miejsc do obsadzenia, tak w skrócie wyglądają targi pracy, które przez dwa dni, od 4 do 5 października odbywają się przy Place de la Concorde. Na poszukujących pracy czeka tam 2 tys. pracowników kadr z 500 przedsiębiorstw, którzy do zaoferowania mają blisko 15 tys. stanowisk.

Paris pour l`emploi, to największe targi pracy we Francji. Nieważne czy jesteście młodzi czy nieco starsi, zaraz po dyplomie czy z doświadczeniem zawodowym, wśród tysięcy ofert, na pewno znajdziecie coś dla siebie. I to w dowolnej formie : praca na pełny etat, na pół etatu, stała i sezonowa, staże, praktyki... na targach można znaleźć wszelkiego rodzaju oferty. Firmy poszukują pracowników we wszystkich sektorach: od rolnictwa, przez finanse, sztukę, ubezpieczenia, budownictwo, zdrowie, po usługi kosmetyczne.

Targi są darmowe i otwarte dla wszystkich. Nie obowiązują zapisy, jednak dla ułatwienia poszukiwań wymarzonego stanowiska, warto wcześniej zapoznać się z ofertą targów zamieszczoną na stronie internetowej, oraz przejrzeć zamieszczony tam „przewodnik kandydata”.

Forum Paris pour l'emploi 2012

4 - 5 października2012
Od 9.00 do 18.00
Place de la Concorde
Métro Concorde

Źródło: www.polonika.fr

05.10.2012 14:24 opublikowano w Oferty pracy