Irl. Płn: Poszukiwany animator

Polish Community Centre Cooltura z Belfastu poszukuje kreatywnej i ambitnej osoby do udziału w projekcie artystycznym skierowanym do polskiej mniejszości etnicznej tego miasta. Oferuje umowę o pracę.

Oferowane stanowisko to „Dwujęzyczny pracownik młodzieżowy ds. działalności artystycznej”. Wśród obowiązków Cooltura wskazuje m.in. pozyskanie młodzieży w wieku 14-20 lat do udziału w jednym z projektów organizacji – „Crosslinks”. Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej i obejmuje m.in. działalność Klubu Młodzieżowego Kameleon.

Inicjatywa ma na celu „stworzenie pozytywnego alternatywnego środowiska dla młodzieży z mniejszości narodowych oraz młodzieży z wschodniego i zachodniego Belfastu, który ma przyczynić sie do poprawy relacji społecznych między uczestnikami” – czytamy na witrynie internetowej organizacji. 

Zakres obowiązków? Nowy pracownik polonijnej organizacji „będzie przewodził grupie wolontariuszy w zakresie planowania, przygotowywania, organizacji oraz prowadzenia imprez i wydarzeń artystycznych jak również w codziennych szkoleniach i doradztwie dotyczącym projektu. Osoba zatrudniona będzie również odpowiedzialna za przeprowadzenie warsztatów teatralnych oraz za finałowe przedstawienia każdego roku” – czytamy w ogłoszeniu. 

Polonijna organizacja oferuje zatrudnienie w zakresie 20-24 godzin tygodniowo i wynagrodzenie od 17,5 tys. do 19 tys. funtów w skali roku (w zależności od doświadczenia i kwalifikacji). 

Dokumenty aplikacyjne oraz pełną informację dotyczącą oferowanego stanowiska można uzyskać pisząc na adres: info@remove-this.klub-kameleon.co.uk. Termin przyjmowania podań upływa 15 sierpnia br. Zachęcamy. 

GR

10.08.2012 10:57 opublikowano w Oferty pracy