Pracuj w SEMPER POLONIA

Fundacja SEMPER POLONIA w Warszawie pilnie poszukuje dwóch osób do pracy (od zaraz do końca grudnia 2012, a może i dłużej). więcej»

08.11.2012

Trwają największe targi pracy we Francji

Szukasz pracy? Nie ma lepszego momentu żeby dopracować CV, włożyć garsonkę/garnitur i ruszyć na poszukiwanie nowego pracodawcy. W Paryżu trwają Paris pour l`emploi, jedne z największych targów pracy we Francji.więcej»

05.10.2012
Strona główna serwisu Wolnoteka.lt. Fot. internet

Masz „lekkie pióro”? Pisz dla Wilnoteki

Kolejna ciekawa propozycja dla początkujących żurnalistów, z Litwy i nie tylko. Największy polski portal internetowy na Litwie, Wilnoteka.lt, poszukuje dziennikarzy i researcherów. Oferuje „dobre wynagrodzenie” i „realny wpływ na rozwój portalu”.więcej»

27.09.2012

Irl. Płn: Poszukiwany animator

Polish Community Centre Cooltura z Belfastu poszukuje kreatywnej i ambitnej osoby do udziału w projekcie artystycznym skierowanym do polskiej mniejszości etnicznej tego miasta. Oferuje umowę o pracę.więcej»

10.08.2012

Jest praca w wiosce olimpijskiej!

Ponad 1000 osób poszukują jeszcze do pracy organizatorzy Igrzysk Olimpijskich w Londynie oraz firmy kooperujące. więcej»

25.07.2012

Irlandia: Zostań wolontariuszem i pomagaj Polakom

Jeśli nie obojętny jest Ci los drugiego człowieka, a pomoc Polakom traktujesz jako źródło osobistej satysfakcji, zgłoś się do jednej z najprężniej działających w Irlandii polskich organizacji non-profit – Centrum Wsparcia i Integracji „Together-Razem” w Cork. Centrum poszukuje aktualnie osób zainteresowanych współpracą oraz wolontariatem.więcej»

31.01.2012
Graf. IUVE.pl / imigracjadousa.com

Nie daj się oszukać

Rokrocznie ponad 100 tys. zagranicznych studentów przyjeżdża do Stanów Zjednoczonych w ramach popularnego programu łączącego wakacyjną pracę z turystyką - „Work and Travel”. Okazuje się jednak, że założenia programu, nadzorowanego przez władze USA, nijak się mają do rzeczywistości.więcej»

22.08.2011