Fot. http://img.interia.pl/

Fot. http://img.interia.pl/

Redditch: Ubiegaj się o dotację na własny projekt

Na wykonanie projektów, które mogą poprawić życie mieszkańców w dwóch okręgach brytyjskiego miasta Redditch, można uzyskać nawet 34 tys. funtów dotacji.

Dotacje w wysokości 20 tys. funtów  przewidziano na realizację najlepszych projektów, z których skorzystać mają osoby starsze, poszkodowane lub otoczenie w okręgu Central. Kolejne 14 tys. funtów przeznaczonych jest dla okręgu Greenlands, aby wzmocnić integrację międzypokoleniową, poziom życia mieszkańców oraz wspólną edukację.

Oferta adresowana jest zarówno do grupy wolontariuszy, jak i organizacji społecznych. Osoby zainteresowane uzyskaniem dotacji (maksymalna kwota to 2 tys. funtów) mogą zaprezentować swoje inicjatywy podczas Community First Panel. Spotkanie odbędzie się w piątek, 7 grudnia w godzinach od 10.00 do 12.00 (kontakt i zgłoszenia: office@barn.org.uk lub telefonicznie: 01527 60282).

Podczas spotkania trzeba będzie przedstawić szczegółowe założenia planowanych projektów, w tym  priorytety, daty rozpoczęcia i zakończenia, a także możliwe do osiągnięcia rezultaty dla poprawy sytuacji społeczności miasta Redditch. Maksymalny czas prezentacji ustalono na 15 minut.

ZACHĘCAMY I POLECAMY!

Źródło: redditchstandard.co.uk, opr. ND

07.12.2012 09:45 opublikowano w Informacje