O studenckim rynku pracy w eterze

Już dziś Akademickie Radio Kampus, którego można słuchać w Internecie, wyemituje pierwszy odcinek audycji „Student w pracy”. W programie nie zabraknie rad dotyczących m.in. CV czy przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Audycję współtworzyć będą eksperci portalu GazetaPraca.pl, którzy dziś i w kolejne poniedziałki, od godz. 16:10, wraz z dziennikarzami radia Kampus będą się zastanawiać nad ewolucją polskiego i europejskiego rynku pracy w najbliższej przyszłości i wpływu zmian na sytuację studentów.

W programie nie zabraknie także dyskusji o programach studiów czy akademickich biurach karier, a także dobrych rad dotyczących dokumentów aplikacyjnych oraz płynnego wchodzenia na rynek pracy i konkurencyjności na nim.

W pierwszym odcinku programu swoim doświadczeniem i wiedzą ze słuchaczami będą się dzielić Rafał Glogier-Osiński, socjolog, związany z rynkiem doradztwa personalnego od 2006 roku, oraz Bartosz Sendrowicz, dziennikarz serwisu GazetaPraca.pl, redaktor prowadzący cyklu „Polacy w Pracy 2020”.

Akademickiego Radia Kampus można słuchać na stronie: radiokampus.waw.pl

POLECAMY!

GR – 03.10.2011

03.10.2011 15:48 opublikowano w Informacje