Uczymy się i pracujemy

Na praktykę do Ambasady

Wydział Ekonomiczny Ambasady RP w Dublinie zachęca do udziału w praktyce studenckiej w miesiącu wrzesień. Praktyka będzie miał charakter nieodpłatny i potrwa miesiąc.więcej»

27.08.2012 opublikowano w Staże, kursy, szkolenia

Wskaż luki w wiedzy i doszkól się liderze

Forum Polonia w Irlandii, Stowarzyszenie „Szkoła Liderów” oraz Ambasada RP w Dublinie w dniach 18-21 października organizują Szkolenie Liderskie dla osób działających na rzecz społeczności polskiej na Zielonej Wyspie. Aktualnie opracowywany jest program szkolenia, w pracach nad nim może wziąć każda osoba zainteresowana udziałem w warsztatach. więcej»

22.08.2012 opublikowano w Staże, kursy, szkolenia

Irl. Płn: Poszukiwany animator

Polish Community Centre Cooltura z Belfastu poszukuje kreatywnej i ambitnej osoby do udziału w projekcie artystycznym skierowanym do polskiej mniejszości etnicznej tego miasta. Oferuje umowę o pracę.więcej»

10.08.2012 opublikowano w Oferty pracy

Decyzję o zawieszeniu deportacji podejmować będą urzędnicy Urzędu ds. Emigracji (ICE). Fot. Archium

USA: Odraczają deportacje młodych, pozwalają uczyć się i pracować

W połowie czerwca Stany Zjednoczone zrezygnowały z deportacji młodych nielegalnych imigrantów. Co więcej, pozwoliły im legalnie pracować! – podaje PAP. To ważna i pozytywna wiadomość dla blisko 10 tys. młodych Polaków, którzy przebywają nielegalnie w Ameryce.więcej»

09.08.2012 opublikowano w Informacje

Wlk. Brytania: Dokształć się i znajdź pracę Polaku

Od niedawna w Zjednoczonym Królestwie działa strona internetowa oferująca bezpłatne porady z zakresu rynku pracy i edukacji zawodowej – National Careers Service. Konsultanci serwisu posługują się także językiem polskim. więcej»

08.08.2012 opublikowano w Staże, kursy, szkolenia

Studiuj online na Stanfordzie

Coraz więcej uczelni polskich i zagranicznych zamieszcza na swoich stronach internetowych materiały szkoleniowe dotyczące oferowanych programów czy specjalności. Nagrywają także specjalne płyty z kursami i szkoleniami dla swoich studentów, przygotowują wirtualne bazy danych z wiedzą. To tzw. e-learning. Do tej pory jednak tylko jedna uczelnia na...więcej»

30.07.2012 opublikowano w Staże, kursy, szkolenia

Uwaga stypendyści SEMPER POLONIA

Na stronach Fundacji SEMPER POLONIA pojawił się komunikat dotyczący wsparcia finansowego dla jej dotychczasowych stypendystów. więcej»

26.07.2012 opublikowano w Informacje

Jest praca w wiosce olimpijskiej!

Ponad 1000 osób poszukują jeszcze do pracy organizatorzy Igrzysk Olimpijskich w Londynie oraz firmy kooperujące. więcej»

25.07.2012 opublikowano w Oferty pracy

Będą stypendia dla młodej Polonii!

Po „burzy” jaką wywołała nasza informacja, że w 2012 r. młodzież polskiego pochodzenia, studiująca na wyższych uczelniach w krajach swojego zamieszkania, nie będzie miała możliwości ubiegania się o stypendia, mamy tym razem informację optymistyczną: Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP ogłosiło 17 lipca 2012 r. konkurs na realizację programu...więcej»

17.07.2012 opublikowano w Informacje

Wyświetlono artukyły od 28 do 36 ze wszystkich 110