KONKURS „ANDRZEJKI – WIECZÓR WRÓŻB I HUCZNEJ ZABAWY”

Andrzejki to okazja do zorganizowania ostatnich hucznych zabaw przed rozpoczynającym się adwentem, a przy okazji do niezwykłych wróżb i magicznych misteriów. W dawniej Polsce andrzejkowe wróżby miały charakter wyłącznie matrymonialny i przeznaczone były dla niezamężnych dziewcząt. Obecnie dominującym elementem Andrzejek jest huczna zabawa wszystkich, którzy tylko mają na nią ochotę, a przy okazji na wróżby i wejrzenie w swoją przyszłość.

Portal Młodej Polonii IUVENUM POLONIA ogłasza konkurs pt.: „Andrzejki – wieczór wróżb i hucznej zabawy”. Czekamy na najciekawsze zdjęcia z Andrzejek, wraz z opisem wróżb, magicznych misteriów, powiedzonek i przypowieści związanych ze Św. Andrzejem, które są kultywowane w środowiskach polonijnych i polskich za granicą.

Do udziału zapraszamy dzieci i młodzież w wieku do 25 lat.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe: komputer firmy ASUS, odtwarzacze mp4 i mp3 oraz plecaki Fundacji SEMPER POLONIA; najciekawsze prace w konkursie zostaną zaprezentowane na portalu www.iuve.pl.

Zachęcamy do andrzejkowej zabawy z aparatem fotograficznym oraz do pisemnego dokumentowania oryginalnych wróżb, zaklęć i przypowieści towarzyszących zabawie.

Zdjęcia i opisy w wersji elektronicznej prosimy nadsyłać wraz z formularzem zgłoszeniowym do 12 grudnia 2013 r. na adres: redakcja@remove-this.iuve.pl.

Prace konkursowe oceni jury, powołane przez Fundację SEMPER POLONIA, które wybierze 10 najlepszych zdjęć i opisów oraz dokona podziału nagród.

Szczegółowe informacje na temat konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin, znajdują się na stronie www.iuve.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

12.11.2013 08:30 opublikowano w Działamy