Co się dzieje z Justyną Kowalczyk ?

Za miesiąc w szwedzkim Falun rozpoczną Mistrzostwa Świata w Narciarstwie. Ale nadal trwa rywalizacja w Pucharze Świata. 23 stycznia 2015 r. w Rybińsku w Rosji odbył się bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet. Pod nieobecność tegorocznej liderki Pucharu Marit Bjoergen i jej najlepszych koleżanek z reprezentacji Norwegii można było przypuszczać, że o...więcej»

23.01.2015

Niedziela była dla nas !

W nowym 2015 roku polscy sportowcy nie mieli specjalnych powodów do satysfakcji. Dla polskich skoczków narciarskich nie udany był start w Turnieju Czterech Skoczni, a jedyny powód do satysfakcji to powrót do skakania przez Kamila Stocha. Nasza super narciarka Justyna Kowalczyk nie odniosła sukcesów w Tour de Ski, a to że zeszła z trasy w ostatnim...więcej»

19.01.2015

Kamil Stoch sportowcem 2014 r.

Po raz 80. redakcja „Przeglądu Sportowego” przeprowadziła plebiscyt na najlepszego sportowca Polski w 2014 r. Chociaż w historii plebiscytu zdarzały się już niespodzianki, to tym razem wybór mógł tylko jeden – czytelnicy najpopularniejszej polskiej gazety sportowej przyznali ten tytuł Kamilowi Stochowi, podwójnemu złotemu medaliście w skokach...więcej»

11.01.2015

Powrót Kamila Stocha

Przełożony z niedzieli na poniedziałek 29 grudnia 2014 r. inauguracyjny konkurs skoków w cyklu Turnieju Czterech Skoczni okazał się być bardzo szczęśliwy dla powracającego do rywalizacji Kamila Stocha. Po kontuzji odniesionej w listopadzie i zabiegu operacyjnym wydaje się, że z lewą kostką dwukrotnego złotego medalisty olimpijskiego z Soczi...więcej»

30.12.2014

Holenderski sponsor dla polskich łyżwiarzy

Wszystko zaczęło się w Soczi, gdy Zbigniew Bródka pokonał w olimpijskim finale 1500 m wielkiego faworyta Holendrów Koena Verwija o 0,003 sekundy. Ten niemal niedostrzegalny ułamek czasu sprawił, że mieszkańcy  Kraju  Tulipanów poczuli do polskich łyżwiarzy i Polaków jako nacji duży szacunek, a specjaliści od sportowego marketingu...więcej»

12.12.2014
Karolina Kudłacz

ME piłkarek ręcznych

Polskie piłkarki ręczne doznały drugiej porażki podczas rozgrywanych na Węgrzech mistrzostw Europy. Po Hiszpankach, które pokonały Polki 29:22, przyszła przegrana z gospodyniami imprezy Madziarkami, które okazały się lepsze i wygrały 29:23. Właściwie powinno być już po wszystkim, ale resztki nadziei na awans z grupy uratowały naszej reprezentacji...więcej»

10.12.2014
Kamil Stoch

Kostka Kamila

W czwartek, 4 grudnia 2014 r., chirurdzy usunęli z kostki nogi  Kamila Stocha „wyrośl chrzęstno-kostną”. Pod tym fachowym medycznym terminem kryła się drobna nierówność, która jednak powodowała, że staw skokowy bolał dwukrotnego mistrza olimpijskiego w skokach narciarskich bardzo mocno. Tak mocno, że musiał  opuścić turnieje Pucharu...więcej»

05.12.2014

Ruszył sezon sportów zimowych !

Początek tegorocznego sezonu sportów zimowych za nami. Po bardzo udanych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi znacznie wzrosły oczekiwania kibiców wobec naszych narciarzy, skoczków, biatlonistów i panczenistów, a tymczasem można mówić o lekkim zawodzie.więcej»

04.12.2014

„Oczko” dla Lewandowskiego

Profesjonalny  magazyn sportowy „FourFourTwo”  sklasyfikował najlepszych piłkarzy świata w roku 2014 .   Wygrał Cristiano Ronaldo przed  Phillipem Lahmem i Lionelem Messim, co wśród znawców futbolu od razu wywołało dyskusje, czy ta kolejność jest właściwa. Zdanie są podzielone, ale nas bardziej ucieszył fakt, że na miejscu...więcej»

04.12.2014
Wyświetlono artukyły od 10 do 18 ze wszystkich 431