Plakat promujący przedstawienie "Udręka życia"

Plakat promujący przedstawienie "Udręka życia"

Teatr Narodowy dla amerykańskiej Polonii

Specjalnie dla Polonii i Polaków mieszkających w Stanach Zjednoczonych Teatr Narodowy z Warszawy prezentuje komedię „Udręka życia”. Wspaniałą zabawę gwarantuje gwiazdorska obsada i reżyser Jan Englert.

Kapitalne role Janusza Gajosa, Anny Seniuk i Włodzimierza Pressa, znakomita reżyseria Jana Englerta. Tak brzmią opinie tych, którzy już widzieli sztukę Teatru Narodowego. „Udręka życia” to opowieść o „dorosłym” życiu małżeńskim. Reżyser spektaklu zabiera widzów do sypialni pary z czterdziestoletnim stażem. Co dzieje się dalej pisać nie będziemy. To trzeba po prostu zobaczyć. Tragifarsa izraelskiego autora Hanocha Levina odpowiada na pytanie: czy warto się żenić? Żeby się tego dowiedzieć warto zobaczyć „Udrękę życia”.

Sztukę Teatru Narodowego podziwiali już Polonusi na wschodnim wybrzeżu. Teraz szansę będą mieli mieszkańcy Chicago i Kanady. Najbliższe terminy już w ten weekend. W piątek i sobotę sztuka wystawiana będzie w Wietrznym Mieście, w niedzielę w Toronto. Więcej informacji pod adresem: mojteatr.com  

MZ

18.09.2012 15:23 opublikowano w Kultura