Blogujmy razem

Po długich, żmudnych pracach informatycznych nareszcie uruchamiamy na IUVENUM POLONIA sekcję blogową. Tu swoje wpisy, związane tematycznie z Polonią, działalnością portalu, Fundacji SEMPER POLONIA, i nie tylko, publikować będą redaktorzy Iuve.pl, przedstawiciele Fundacji SEMEPR POLONIA, jej przyjaciele, ale i…. czytelnicy portalu.

Tak. To nie pomyłka. Oddajemy Wam, drodzy Polacy z całego świata, łama IUVENUM POLONIA – zgłaszajcie się do nas, przesyłajcie swoje obserwacje, opinie i uwagi dotyczące waszego życia poza granicami Ojczyzny, fotografie i filmy obrazujące wasz związek z Polską i Polakami, polską kulturą i tradycją, sportem, edukacją, rozrywką. Piszcie o sobie, o środowiskach, w których przychodzi Wam żyć i działać, o waszych etnicznych sąsiadach, przyjaciołach, o sprawach dla Was ważnych, ciekawych.

Adresujcie też propozycje współpracy czy działań na rzecz Was samych i waszych środowisk. Razem możemy zdziałać naprawdę wiele ;)

Osobom zainteresowanym blogowaniem w IUVENUM POLONIA nie stawiamy żadnych wymagań formalnych czy wiekowych. Chcesz się dzielić swoimi przemyśleniami z czytelnikami portalu – zgłoś się do Nas. Wyślij e-mail na adres: grogowski@iuve.pl zawierający twoją krótką biografię (4-5 zdań w zupełności wystarczą), dane teleadresowe, zdjęcie profilowe oraz treść wpisu, którym chcesz się przedstawić i przywitać z redakcją i czytelnikami portalu. Jeśli zainteresujesz nas swoją osobą, otrzymasz dostęp do platformy blogowej IUVENUM POLONIA, dzięki czemu kolejne wpisy będziesz mógł publikować kiedy tylko zechcesz.

Zachętą do współpracy niech będzie konkurs, który właśnie ogłaszamy. Trójka najbardziej aktywnych i kreatywnych polonijnych blogerów otrzyma na koniec roku od SEMPER POLONIA wartościowe nagrody. W puli jest sprzęt komputerowy i muzyczny oraz szereg fundacyjnych gadżetów. ZACHECAMY, POLECAMY i… CZEKAMY NA WASZE ZGŁOSZENIA!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>